Oglejte si podeželje " Prilagoditev cen in novosti za sezono 2022
Hvaležno kampiranje

Prilagoditev cen in novosti za sezono 2022

Prilagoditev cen in novosti za sezono 2022

Leonard Röser

10. marca 2022

Od naše ustanovitve spomladi 2020 se je pri nas zgodilo veliko, načrti pa so tudi za prihodnost. Veliko idej in odličnih izvedb na našem seznamu. Na Oglejte si podeželje nadaljuje tudi z veliko Srce in duša & kakovost Da bi lahko delovali, se nenehno izboljševali in širili, moramo letos nekoliko prilagoditi cene. Iz april 2022 cena za Letna naročnina zato 39,90 €.

Zakaj prilagoditev cen?

Mi smo Trajnostni razvoj ne le z Izbor naših partnerskih podjetij v srcu, ampak tudi na podjetniška usmerjenost. s spletne strani Pazi, dežela. Pri pisarniških in strežniških operacijah se zanašamo na Zelena elektrika, delo z regionalna storitvena podjetja skupaj in kupite vse potrebno, kot je mogoče. obnovljeni ali iz poštena in trajnostna proizvodnja. Ta podjetniški Filozofija žal v nasprotju z ekonomsko ugodnejšimi odločitvami na številnih področjih, vendar je naša osrednje načelo, kako smo Oglejte si podeželje želite voditi kot podjetje. Naša velika skrb je, da pokažemo, da je poslovanje lahko tudi trajnostno in pošteno in od znotraj navzven na vseh podjetniških področjih in ne le kot lepa beseda v oglasu.

Hkrati je za nas pomembno, da našim članom in partnerskim podjetjem ponudimo Kakovostna osebna podpora ponuditi in hkrati naše nadaljnja širitev omrežja. Zato smo lani Kristina (pisarna in podpora) in Josefine (pridobitev) v našo ekipo. Tudi tu je pomembno, da ponudimo pošteno plačo. Prav tako redno prejemamo Povratne informacije, nenehno vlagamo v nadaljnji razvoj naše aplikacije in se ukvarjamo z novimi trajnostnimi idejami in projekti.

Na to Storitev in drugi Delovanje in širitev s spletne strani Oglejte si podeželje da bi to omogočili tudi dolgoročno, prilagajamo ceno za Letno članstvo od aprila do 39,90 €.

Skupaj z vami se veselimo lepa potovalna sezona 2022 s spletno stranjo . čudovite izkušnje na podeželju.

 

Kaj lahko pričakujete v sezoni 2022?

Večje omrežje

Predvsem smo seveda veseli Veliko povečanje števila partnerskih podjetij v našem omrežju. Medtem ko je bilo lani na začetku sezone 2021 približno 250 partnerskih podjetij, zdaj štejemo že več kot 400 ekoloških kmetij, - vinske kleti in druga trajnostna podjetja. Tudi letos si prizadevamo Nenehno nova podjetja in bo aktiviran neposredno v aplikaciji.

Koledar razpoložljivosti v živo v aplikaciji

A odlično učenje iz sezon 2020 in 2021 je bilo, da nihče nima nobene koristi od tega, da ima Operacija, s katero je bil vzpostavljen stik in vsi kraji že zasedena so. Zato imamo od konca avgusta 2021 Koledar razpoložljivosti v živo vključena v aplikacijo.

Tako lahko podjetja preprosto navedejo, da so vsa mesta za določen dan že zasedena ali npr. zaradi Počitnice niso na voljo. To je prikazano v aplikaciji se takoj prikaže, tako da lahko potniki takoj preverite, ali je želeno podjetje še vedno je eno mesto prosto je ali ni. To se shrani za vse nepotrebni napori in poenostavljeno vzpostavitev stika.

Podpora na dvorišču

Vse novo od aprila 2022 so naši tako imenovani Projekti na dvorišču. Že od lanskega leta iščemo možnost, da bi našim partnerskim kmetijam poleg prodaje izdelkov v trgovini na kmetiji ponudili še dodatno možnost. enostaven način ponuditi Razmislek za njihove ponujene parcele.

Po drugi strani pa želimo svojim članom omogočiti tudi enostaven in smiseln način ponudbo za idilično mestece. prepoznaven tudi če trgovine na kmetiji ni ali če trenutno ne potrebujete ničesar iz trgovine na kmetiji.

Zato lahko naše partnerske kmetije zdaj ustvarijo projekt kmetije v naši aplikaciji. To so posamezni projekti, ki se trenutno izvajajo ali načrtujejo na kmetiji (npr. popravilo ograje na pašniku ali namestitev fotovoltaičnega sistema). Če na kmetiji obstaja takšen projekt, je v aplikaciji prikazan na Stran s podrobnostmi je razvidno iz zadevne kmetije. Med obiskom kmetije imajo naši člani priložnost solidarnostni prispevek (finančno, z znanjem in izkušnjami itd.).

Ta funkcija je namenjena lepa, preprosta in dodatna možnost se jim zahvaliti za idiličen kraj in gostoljubnost. prepoznaven prikazati.

Poiščite možnosti odstranjevanja v aplikaciji

Naša partnerska podjetja so kmetije in ne popolnoma opremljenih parcel ali kampov. Zato v naših partnerskih podjetjih ni mogoče odstraniti sive vode ali uporabiti stranišča za kampiranje. Vendar pa je odstranjevanje na potovanju prej ali slej vedno potrebno in mora biti mogoče. Na spletni strani . april 2022 zato boste našli tudi Možnosti odstranjevanja v naši aplikaciji.

To bo vključevalo predvsem preproste Igrišča z V/E akt. Glavni razlog za to je, da v Avstriji žal skorajda ni čistih postaj V/E, temveč so običajno nameščene v kampih ali prikolicah. integriran so. Zato so deloma brezplačno, Deloma pa tudi s stroški biti.

Podrobnejše informacije najdete na ustrezni strani s podrobnostmi v aplikaciji. Ker je ta storitev še v nastajanju, jih bo na začetku na voljo le nekaj. Vendar se trudimo po najboljših močeh, Trenutne nove postaje da boste v prihodnosti lahko vsaka regija možnost, da V/E najdbe.

Pridobite članstvo zdaj:

Pridobite Dostop našemu vodnik za digitalno višino naklona s številnimi idilični kraji na spletni strani . Ekološke in druge trajnostne kmetije, kleti in manufakture v Avstriji.

Najdi na spletnem mestu 425 Ekološke kmetije in druge trajnostne kmetije brezplačna parkirna mesta & se jim zahvalite za njihovo gostoljubnost z Nakup na kmetiji. Iz pravnih razlogov je prekinitev omejena na Omejeno na 24 ur. Upoštevajte tudi pravila v našem Kodeks ravnanja.

Članstvo poteka osebni - to pomeni, da je mogoče zamenjati vozilo ali potovati samo s kolesom. Na avtodom je članstvo dovolj.

2 misli na "Preisanpassung & Neuerungen für die Saison 2022"

 1. Gertraud Heigl

  Pozdravljeni!
  Moja sestra je članica društva Schau aufs Land !
  Moje vprašanje je, ... ali je mogoče članarino plačati kot darilo zanjo vnaprej za leto 2023?
  Lep pozdrav

  1. Christian Gruber-Steffner od Schau aufs Land
   Christian Gruber-Steffner

   Pozdravljeni Gertraud! Da, to je mogoče - darilni bon za sestro lahko naročite v naši spletni trgovini. Pravkar smo vam poslali elektronsko sporočilo s podrobnostmi.

Pustite komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Pomaknite se na vrh