Oglejte si podeželje " Letni pregled 2022
Letni pregled 2022

Letni pregled 2022

Letni pregled 2022

Christian Gruber-Steffner

4. januar 2023

To je bilo leta 2022!

Težko je verjeti! Končuje se še eno pestro leto. Za Oglejte si podeželje to je tretje leto in veseli smo, da je bilo na kmetiji spet veliko čudovitih doživetij in srečanj. Tudi letos se je pri nas veliko dogajalo, zato bi vas radi popeljali na majhno popotovanje skozi naše leto 2022.

Naši poudarki 2022:

Paket države Slovenija

Od sredine julija vam lahko ponudimo dodaten paket s Slovenijo! Nad lepoto in toplino Slovenije smo popolnoma navdušeni in veseli nas, da vse več kampistov odkriva to državo kot počitniško destinacijo.

T3 postane električni avtodom

Načrtovali, posneli in uspešno izvedli smo kampanjo množičnega financiranja, ki nam bo pomagala Preoblikovanje našega starega avtodoma T3 Luise v električni avtodom uresničiti. Zelo se veselimo, da bomo v naslednji sezoni ponudili naš E-Luise v najem - kot majhen korak k podnebju prijaznejšim kampiranjem. Še enkrat velika hvala vsem, ki ste nas podprli!

Nova moč aplikacije

Z novo podporo družbe Jakob v naša ekipa zdaj lahko še naprej razvijamo aplikacijo za vas s še večjo močjo. Že jeseni smo lahko uvedli nekaj novih funkcij, kot je funkcija samodejnega prevajanja, za naslednjo sezono pa že pripravljamo še več odličnih posodobitev. Lahko nam posredujete povratne informacije ali predloge, kaj želite za aplikacijo.

Dopolnitev kmetije

V največje veselje nam je, da smo letos za vas ponovno lahko dodali okoli 100 kmetij v Avstriji in okoli 50 v Sloveniji.

Demo različica

Od poletja se je pojavila tudi Demo različica Oglejte si podeželje, kjer si lahko vnaprej ogledate distribucijo naših partnerskih podjetij.

Velika hvala!

Radi bi se še enkrat zahvalili vsem našim članom, ki so omogočili obstoj Oglejte si podeželje sploh ni mogoče! Upamo, da boste še naprej doživljali veliko zabave in lepih trenutkov na podeželju.

Pustite komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Pomaknite se na vrh